فساد سیستماتیک واقعیت یا سیاه نمایی ؟!
مهر ۶, ۱۳۹۷
مرثیه ای برای اندیشه !
مهر ۶, ۱۳۹۷

نفاق ، انقلابی های پشیمان و دیو دنیاطلبی !

محمد همایونفر

نفاق آفت دیرینه ای است که انسان با آن آشناست ! زمانی که فرد یا جمعی به مناسبت ملاحظات ، واهمه ها و منافع خاصی از نشان دادن آنچه هستند و می اندیشند طفره می روند و تظاهر به چیزی می کنند که نیستند ، این پدیده متولد می شود ! ترس از اینکه باورها و اعتقادات و امیالشان اگر ظاهر شود به منافع و موقعیت او آسیب می زنند ! بنابر این منافق راه دیگری بر می گزیند پوستینی از جنس دیگر می پوشد و سازی می زند که خود با آن کوک نیست !

انقلاب اسلامی محکماتی دارد که به صراحت و وضوح در اندیشه و سیره امامین انقلاب وجود دارد و سند و منشور آن وصیت نامه سیاسی و الهی امام خمینی است که به نظر حقیر منشور انقلابی گری وسند بالادستی برای همه آزادگان و رهروان حقیقی آن یگانه دوران محسوب می شود . پیشنهاد می کنم هرکس از عزیزان که این وصیت نامه را نخوانده است حتماً به آن مراجعه کند تا به وضوح و بدون هرگونه توضیح و تفسیری دریابد که چه بسیار منافقانی که اکنون با کلمات رنگین و سنگین و انواع سفسطه و مغلطه هم می خواهند خود را مصلح و عقل کل جلوه دهند و هم پیرو امام و شهدا ، نخیر از این خبر ها نیست ، خیلی ها باخته اند و با نفس و امیال خود ساخته اند!

روزگار اما لایه های نرم نفاق را با طوفان های سیاسی و اجتماعی با کیفیت هر چه بهتر به نمایش می گذارد ، دست آدم ها و جریان ها رو می شود !

تخصص ها و مهارت ها: ۱- برنامه ریزی راهبردی ، ایده پردازی و طراحی و معماری پروژه های پژوهشی ۲-اجرای پروژه های سامانه های اطلاعاتی، داده پردازی و تحلیل کیفی ۳ - اجرای پروژه های گفتار پژوهی و مصاحبه عمیق ۴- طراحی و اجرای پروژه های فرهنگی و تولید نرم افزار های مالتی مدیا و اپلیکیشن موبایل ۵ - پژوهشگر و سخنران حوزه سبک زندگی و غرب پژوهی ۶ - روش شناسی حوزه اندیشه ورزی و پژوهش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =