تحلیل و ارزیابی فعالیت های مرکز امور قرآنی اوقاف (پژوهش راهبردی )
فروردین 20, 1396
تحلیل وضعیت پایگاه های اینترنتی مراکز حوزوی (پژوهش رصد و تحلیل )
فروردین 20, 1396

سامانه رهیافت در تحلیل بیانات مقام معظم رهبری (سامانه داده کاوی )

 

این پروژه با سفارش بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا و به کارفرمایی موسسه فرهنگی رهیافت ولایت در چند فاز به انجام رسیده است. در مقدمه گزارش نهایی این پروژه آمده است :
پروژه سامانه رهیافت ولایت ، با هدف دستیابی به بستری دقیق ، کاربردی و پیشرفته جهت تحلیل و طبقه بندی فرمایشات ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای در سال 1392 کلید خورد . از آنجا که رویکردها و روش ها در ایده پردازی اولیه جهت تدقیق و علمی شدن بیش از پیش نیازمند طی شدن مراحل آزمایشی خود بود . این مرحله از تاسیس سامانه با انتخاب حجم نمونه ای از فرمایشات رهبری معظم در حوزه فرهنگ آغاز گشت .
به حول و قوه الهی و با تلاش مجدانه عوامل پروژه ، مدیریت و کارشناسان موسسه مطالعات راهبردی رهیافت ولایت و حمایت و تشویق های بزرگوارانه و قابل تقدیر عزیزان در بنیاد خاتم این مرحله با تمام فراز و نشیب های خود به عنوان یک حرکت بدیع و راهبردی به اتمام رسید و نتایج شیرین و امیدبخش فاز آزمایشی در اختیار قرار گرفت .
در زیر فهرست و فایل برخی از اسناد پژوهشی که از محصولات این پروژه محسوب می گردند ، در دسترس می باشد .

محمد همایونفر
محمد همایونفر
تخصص ها و مهارت ها:1- برنامه ریزی راهبردی ، ایده پردازی و طراحی و معماری پروژه های پژوهشی 2-اجرای پروژه های سامانه های اطلاعاتی، داده پردازی و تحلیل کیفی 3 - اجرای پروژه های گفتار پژوهی و مصاحبه عمیق 4- طراحی و اجرای پروژه های فرهنگی و تولید نرم افزار های مالتی مدیا و اپلیکیشن موبایل 5 - پژوهشگر و سخنران حوزه سبک زندگی و غرب پژوهی 6 - روش شناسی حوزه اندیشه ورزی و پژوهش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + پانزده =