تولد سالم در آخرت !
شهریور 9, 1397
کنکوری برای ابدیت !
شهریور 9, 1397

از سلسله مباحث انسان شناسی استاد محمد شجاعی

اگر شما اینجا چیزی داری که در ریاضیات برزخ به دردت می‌خورد، شما ثروتمند و دارا هستی، مسیر زندگی را خوب طی کرده ای، با ارزش و با هنجار رشد کرده ای، طبیعی رشد کرده‌ای. خوب رشد کرده‌ای. اما گاهی مثلاً من چیزی دارم ولی وقتی که آن‌را در ریاضیات برزخ می‌آورم، قانون ریاضی عالم برزخ اصلاً ‌این را نمی‌پذیرد.

یعنی به هیچ وجه این را به عنوان یک ارزش از ما پذیرا نیست. نفس وقتی مسلح باشد، مثل یک جنین است که با سر اضافه یا دم اضافه و یا با پای اضافه آمده باشد. این ریاضیات فوق‌العاده دقیق است. بنابراین ما نباید در عالم توهم و خیال زندگی کنیم، باید دست از توهم و خیال برداریم. اصلاً‌ کاری با نظام ریاضی اینجا نداشته باشیم.

اینجا برای خودش دارای یک سری ریاضیاتی است و مردم برای خودشان یک چیزهایی را قیمت می‌گذارند،‌ ارزش می‌گذارند ولی شما حتماً باید با ریاضیات برزخ زندگی کنید مثل جنین که با ریاضیات دنیا زندگی می‌کند.

محمد همایونفر
محمد همایونفر
تخصص ها و مهارت ها:1- برنامه ریزی راهبردی ، ایده پردازی و طراحی و معماری پروژه های پژوهشی 2-اجرای پروژه های سامانه های اطلاعاتی، داده پردازی و تحلیل کیفی 3 - اجرای پروژه های گفتار پژوهی و مصاحبه عمیق 4- طراحی و اجرای پروژه های فرهنگی و تولید نرم افزار های مالتی مدیا و اپلیکیشن موبایل 5 - پژوهشگر و سخنران حوزه سبک زندگی و غرب پژوهی 6 - روش شناسی حوزه اندیشه ورزی و پژوهش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 2 =