فرهنگ متعالی
اسفند 25, 1395
پروژه ارتقاء و کارآمدی تبلیغ سنتی
اسفند 30, 1395

درباره اندیشکده منهاج ولایت

اندیشکده منهاج ولایت، گامی است جدی در تشکیل هیئت های اندیشه ورز در جهت پاسخگویی به نیاز های فکری و اندیشه ای نظام اسلامی ، این اندیشکده با استفاده از فناوری اطلاعات و بستر های مجازی بر آن است تا با ایجاد شبکه ای منسجم از تحلیلگران جوان و انقلابی به ایفای نقشی حیاتی در پیچ تاریخی انقلاب اسلامی بپردازد .
انبوه نیازهای فکری نظام در مسیر تمدن سازی اسلامی نیازمند ایجاد سازوکارها و سازه هایی است که بتواند ظرفیت انسانی پراکنده را در جهت تحلیل و پردازش مسئله محور چالش ها و اولویت ها در عرصه های گوناگون قرار دهد .
اندیشکده مجازی منهاج ولایت در واقع در نقش شتاب دهنده ای واقعی در شبکه سازی نخبگان جوان جبهه گفتمانی انقلاب اسلامی ظاهر می شود تا بتواند الگویی جدید برای هم افزایی ، سازماندهی و تولید اندیشه و فکر در خدمت آرمانهای مقدس و انقلابی معرفی کند .
نوشتار پیش رو اولین ویرایش از چارچوب های راهبردی تحقق این ایده به شمار می رود .

محمد همایونفر
محمد همایونفر
تخصص ها و مهارت ها:1- برنامه ریزی راهبردی ، ایده پردازی و طراحی و معماری پروژه های پژوهشی 2-اجرای پروژه های سامانه های اطلاعاتی، داده پردازی و تحلیل کیفی 3 - اجرای پروژه های گفتار پژوهی و مصاحبه عمیق 4- طراحی و اجرای پروژه های فرهنگی و تولید نرم افزار های مالتی مدیا و اپلیکیشن موبایل 5 - پژوهشگر و سخنران حوزه سبک زندگی و غرب پژوهی 6 - روش شناسی حوزه اندیشه ورزی و پژوهش

1 دیدگاه

  1. Suzy گفت:

    You’re a real deep thikenr. Thanks for sharing.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 1 =